Kurs Wprowadzający do TJO

Kurs kierujemy go do tych, którzy chcą się profesjonalizować jako nauczyciele jogi i technik oddechowych, lub już uczą, a chcą pogłębić swoje doświadczenie. Kurs Wprowadzający kończy się certyfikatem uczestnictwa. Następnym krokiem jest Kurs Zaawansowany, można w nim uczestniczyć gdziekolwiek Chumba uczy, warunkiem jest ukończenie Kursu Wprowadzającego.

O CHUMBIE LAMIE
Chumba Lama przyjeżdża do Polski po raz pierwszy. Urodził się w wysokich Himalajach. Od dziecka przebywał w buddyjskim klasztorze w Katmandu. Tego, co wie, uczył się przez ponad 30 lat od różnych nauczycieli tybetańskich, nepalskich i indyjskich. Był asystentem Szamara Rinpocze. Skromny, prostolinijny i uśmiechnięty, pomnaża otwartość, spokój i i optymizm. Opracował własną metodykę prostych ćwiczeń, wdzięczności i pogody ducha. Uczy na całym świecie. Jest współautorem książki „Tybetańska Joga Oddechu”. Więcej w notce biograficznej.

Jego specjalnością jest autorska metoda łącząca jogiczne ćwiczenia oddechowe z tybetańską tradycją przywracania zdrowia.

KIEDY
Kurs Wprowadzający do Tybetańskiej Jogi Oddechu odbywa się w dniach 8 – 10 listopada 2019 roku.

PRZEBIEG
Kurs wprowadzający w Polsce składa się z Wykładu „Potęga oddechu. Czy oddech może leczyć?” oraz Warsztatu „Tybetańska joga oddechu”.

CZEGO UCZYMY SIĘ NA KURSIE WPROWADZAJĄCYM?
Przede wszystkim oddychania. Głębokiego oddychania do brzucha. Uczymy się też prowadzenia oddechu przez narządy. Chumba pokazuje konkretne ćwiczenia oddechowe i prozdrowotne. Omawia je i dzieli się wiedzą o zdrowiu i umyśle zgodnie z tradycją tybetańską, himalajską i indyjską.

Kurs jest odpowiedni dla Uczestników na wszystkich poziomach: początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Tybetańska joga oddechu jest zgodna z każdą odmianą jogi. Żadna uprzednia wiedza nie jest konieczna.

PROGRAM
Program Kursu jest połączeniem Wykładu i Warsztatu, na który można przyjść także osobno i niezależnie. Udział w Wykładzie i Warsztacie upoważnia do odbioru certyfikatu ukończenia Kursu.

8 listopada, piątek
18:30 – 20:30 — Wykład „Potęga oddechu”.

9 listopada, sobota
Warsztat TJO dzień 1.
13:30 – 14:00 — drzwi otwarte. Uwaga! Zaczynamy na czczo.
14:00 – 16:00 — wprowadzenie, zajęcia praktyczne.
16:00 – 17:00 — przerwa, lekki posiłek.
17:00 – 19:00 — zajęcia praktyczne.
19:00 – 20:00 — medytacja.

10 listopada, niedziela
Warsztat TJO dzień 2.
8:30 – 9:00 — drzwi otwarte. Uwaga! Zaczynamy na czczo.
9:00 – 11:00 — zajęcia praktyczne.
11:00 – 12:00 — przerwa, lekki posiłek.
12:00 – 14:00 — zajęcia praktyczne.
14:00 – 15:00 — zakończenie.

PRZECIWWSKAZANIA
Podczas kursu będziemy wprowadzać do ciała bardzo dużo prany i powiększać wydajność płuc, dlatego mówimy też o przeciwwskazanianiach: kobietom w ciąży, tym którzy niedawno przeszli operację, a także osobom z rozrusznikami serca i implantami w ciele (z wyjątkiem stomatologicznych) proponujemy powstrzymanie się od udziału w warsztacie. Zapraszamy Was serdecznie na wykład lub konsultacje indywidualne.

Cena biletu
Biorąc pod uwagę korzyści z Kursu oraz możliwości polskich Uczestników, ustaliliśmy cenę Kursu na:
590 zł za całość dla osoby dorosłej przy wpłacie zaliczki do 15.10.2019 r.
640 zł za całość dla osoby dorosłej przy wpłatach od 16.10.2019 r.

Cena obejmuje:
– uczestnictwo w wykładzie
– uczestnictwo w warsztatach
– lekki posiłek w przerwie w sobotę i niedzielę
– wodę na miejscu.

ZAPISY
Prześlij zgłoszenie lub zapytanie na joga.integralna@gmail.com. mailem zwrotnym prześlemy dalsze informacje oraz numer konta do wpłat.

Prosimy, zapoznaj się z Regulaminem – dotyczy on wykładu, warsztatu i kursu.

Liczba miejsc jest ograniczona! Miejsce na kursie rezerwuje zaliczka w wysokości 350 zł. Zaliczka jest bezzwrotna i służy pokryciu kosztów organizacyjnych. Kurs odbędzie się przy minimum 20. uczestnikach. Jeśli odwołanie Kursu nastąpi z przyczyn po naszej stronie, zaliczkę zwrócimy.

Miejsce Kursu podamy wkrótce, będzie to dogodne miejsce w Warszawie.

Chumba mówi prostym, zrozumiałym angielskim. Jeśli będzie taka potrzeba, Kurs lub jego fragmenty będziemy tłumaczyć na język polski.

JAK PRACUJEMY?
Zobacz na zdjęciach na stronie www.jogaintegralna.org, w książce Chumby i Ute Lamów, na naszej stronie oraz w materiałach video:
https://jogaintegralna.org/joga-oddechu/materialy-video/

KSIĄŻKA
Jeśli nie masz jeszcze książki Chumby i Ute, podczas Kursu będzie można ją kupić w atrakcyjnej cenie, za co ogromnie dziękujemy Przyjecielowi Kursu, Wydawnictwu KOS.

///////
„Na krótką chwilę zatrzymaj się w tym miejscu, nie potem ani jutro, ale teraz i intensywnie odetchnij. Tych kilka sekund może okazać się inwestycją na cała resztę życia.”