Informacje organizacyjne

Przed zapisem prosimy, zapoznaj się z Regulaminem. Dzięki niemu wszyscy mamy szansę być na tych samych warsztatach :).

Regulamin

Organizatorami wykładów, warsztatów i konsultacji Chumba Lamy w Polsce w dniach 8 – 10 listopada 2019 r. są Agnieszka Becler (Joga Integralna, Warszawa) oraz Tadeusz Ławiński (Joga Sfera, Kołobrzeg).

Wizytę Chumby Lamy w Polsce organizujemy z porywu serca i przekonania, że oddychanie jest ważne, że dobrego oddychania można się nauczyć, i że warto zaangażować się w szerzenie dobrych praktyk.

Organizujemy wykład, warsztat, i jeśli ktoś uczestniczy w jednym i w drugim, Kurs Wprowadzający do Tybetańskiej Jogi Oddechu. Będziemy w stanie opłacić podróż Chumby do Polski i pozostałe koszty organizacyjne, gdy zbierze się minimum 20 Uczestników pełnopłatnych. Jest to warunek zorganizowania czegokolwiek. Jeśli grupa się nie zbierze do 15.10.2019 r., zwracamy wpłacone zaliczki i odwołujemy spotkania.

Wykład „Potęga oddychania” organizowany jest 8 listopada 2019 r. w Warszawie. Dokładną lokalizację Organizatorzy podadzą przed 1 listopada 2019 r. Wykład ma charakter popularyzatorski i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Potrwa do półtorej godziny, potem będzie czas na pytania z sali. Cena biletu na sam wykład: 50 zł. Prosimy o zgłoszenia na maila joga.integralna@gmail.com. W mailu zwrotnym prześlemy informacje organizacyjne i numer konta do przedpłaty. Przedpłat nie zwracamy, służą one pokryciu kosztów wynajmu sali i kosztów organizacyjnych przyjazdu nauczyciela. W przypadku odwołania Wykładu lub niezebrania się grupy, wpłacone kwoty zwracamy przelewem zwrotnym.

Warsztat „Tybetańska joga oddechu” organizowany jest w dniach 9 – 10 listopada 2019 r. w Warszawie. Program publikujemy na stronie http://www.jogaintegralna.org. Dokładną lokalizację Organizatorzy podadzą przed 1 listopada 2019 r. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 350 zł przelewem na konto lub wniesienie pełnej opłaty za warsztat. Kwotę pozostałą po wpłacie zaliczki prosimy uregulować przelewem na konto na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Nie przyjmujemy gotówki. Numer konta podamy zainteresowanym Uczestnikom przez e-mail. Zaliczka służy pokryciu kosztów organizacyjnych i jest bezzwrotna. Jedynym wyjątkiem jest odwołanie warsztatu przez organizatora, wówczas zwracamy wszystkie wpłaty. W przypadku pełnej wpłaty, przy odwołaniu ze strony Uczestnika do 1 listopada 2019 r. włącznie, zwracamy wpłaconą sumę pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Warsztat jest odpowiedni dla osób powyżej 12 roku życia. Młodzież od 12 do 18 lat zapraszamy wyłącznie w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego. Cena młodzieżowa warsztatu wynosi 450 zł. Obowiązuje promocja „Wykład + Warsztat”.

Wszyscy uczestniczą w wykładzie, warsztacie i poszczególnych ćwiczeniach na własne życzenie oraz odpowiedzialność. Wykład, warsztat ani konsultacja osobista nie są poradą lekarską.

Proponujemy powstrzymanie się od udziału w seminariach dla kobiet w ciąży, tych, które niedawno przeszły operację, a także osób z rozrusznikami serca i implantami w ciele (z wyjątkiem stomatologicznych). Osoby, które chcą najpierw zaznajomić się z metodą, mają możliwość przyjścia na wykład lub konsultacje indywidualne.

Na warsztat przynosimy własną matę lub koc.

Promocja „Wykład + Warsztat” polega na tym, że osoby, które opłacą zaliczkę lub pełną kwotę za warsztat do 15 października 2019 r. włącznie na wykład zapraszamy gratis. Po tym terminie obowiązuje płatny bilet wstępu na wykład.

Kurs Wprowadzający Tybetańskiej Jogi Oddechu polega na uczestnictwie w Wykładzie i Warsztacie. Na tej podstawie Organizator wystawia certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Konsultacje osobiste organizowane są na zapisy w miarę wolnych miejsc. Dokładną lokalizację Organizator poda przed 5 listopada 2019 r. osobom zainteresowanym. Cena konsultacji: 120 zł. W związku z zaledwie kilkoma miejscami na spotkania indywidualne, miejsce rezerwuje przedpłata. Numer konta podamy zainteresowanym Uczestnikom przez e-mail. Czas konsultacji jest ograniczony, chcemy dać możliwość osobistego spotkania z Nauczycielem wszystkim zapisanym.

Zapisy polegają na wysłaniu zgłoszenia na e-mail joga.integralna@gmail.com. W mailach zwrotnych otrzymacie dalsze informacje.

Rodo i polityka prywatności. Wasze dane zbieram w naturalny sposób w procesie zakupu wykładów, warsztatów i konsultacji Chumba Lamy; służą one wyłącznie realizacji tych zamówień i nie będą nikomu przekazywane. Oczywiście pamiętamy, że zapisy i obsługa zakupu odbywają się online i odpowiedzialność Organizator odpowiada wyłącznie za własne działania. Administratorem danych jest Agnieszka Becler, ul. Krańcowa 7/1, 02-493 Warszawa. Gdyby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić, dostaniecie od nas maila, w którym w jasny sposób przedstawimy zmiany. W każdej chwili macie prawo napisać do nas w sprawie zmiany lub wykreślenia danych z naszej bazy, a my jak najszybciej uwzględnimy Wasze życzenia.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi warsztatami, wykładami i konsultacjami. Wszystkiego dobrego dla Was.

Wejściówki bezpłatne, wygrane w konkursach promujących warsztat, wykład i kurs nie są wymienne na pieniądze, nie podlegają zwrotom, wymianie itd. Serdecznie dziękujemy redakcjom wszystkich portali i magazynów o jodze, które zdecydowały się pomóc nam w rozprzestrzenianiu informacji o naszych wydarzeniach.

Regulamin chroni wszystkich zaangażowanych w przyjazd Chumby do Polski, także Uczestników warsztatów, kursu, wykładu. Regulamin może ulec nieznacznym zmianom bez podania przyczyn, bo w nurcie życia pojawiają się czasem informacje na tyle ważne, żeby je tu dodać czy doprecyzować. Dziękujemy.

Organizatorka
Agnieszka Becler
02.10.2019